Anasayfa  |  İletişim  |  English
Anasayfa  /   Birim/Bölüm Koordinatörleri
Birim/Bölüm Koordinatörleri
Birim - Erasmus Koordinatörü Bölüm - Erasmus Koordinatörü
- Türü : Meslek Yüksek Okulu
  - Adı : Adalet Meslek Yüksekokulu
    Melike Urfalıer Adalet Melike Urfalıer
  - Adı : Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
    Ülfet Çetinkaya Ameliyathane Hizmetleri Mehmet Doğan
    Ülfet Çetinkaya Anestezi Mehmet Doğan
    Ülfet Çetinkaya Ağız Diş Sağlığı Servin Günal
    Ülfet Çetinkaya Elektronörofizyoloji Mehmet Doğan
    Ülfet Çetinkaya Odyometri Mehmet Doğan
    Ülfet Çetinkaya Radyoterapi Mehmet Doğan
    Ülfet Çetinkaya Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik Mehmet Doğan
    Ülfet Çetinkaya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Mehmet Doğan
    Ülfet Çetinkaya Tıbbi Laboratuar Teknikleri Mehmet Doğan
    Ülfet Çetinkaya İlk ve Acil Yardım Mehmet Doğan
- Türü : Yüksek Okul
  - Adı : Yabancı Diller Yüksekokulu
    Esra Bakır Yabancı Diller Yüksekokulu Esra Bakır
- Türü : Fakülte
  - Adı : Diş Hekimliği Fakültesi
    Tuğrul Aslan Diş Hekimliği Tuğrul Aslan
  - Adı : Eczacılık Fakültesi
    Şengül Dilem Doğan Eczacılık Şengül Dilem Doğan
    Şengül Dilem Doğan Kafkas Dilleri ve Kültürleri Ali Küçükler
  - Adı : Edebiyat Fakültesi
    Hasan Baktır Arap Dili ve Edebiyatı  
    Hasan Baktır Arkeoloji  
    Hasan Baktır Arkeoloji  
    Hasan Baktır Coğrafya  
    Hasan Baktır Ermeni Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
    Hasan Baktır Fars Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
    Hasan Baktır Felsefe Haluk Aşar
    Hasan Baktır Hindoloji  
    Hasan Baktır Japon Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
    Hasan Baktır Kore Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
    Hasan Baktır Psikoloji  
    Hasan Baktır Rus Dili ve Edebiyatı Seviç Üçgül
    Hasan Baktır Sanat Tarihi Aslı Sağıroğlu Arslan
    Hasan Baktır Sosyoloji Koray Değirmenci
    Hasan Baktır Tarih Cengiz Kartın
    Hasan Baktır Türk Dili ve Edebiyatı Duygu Oylubaş Kaftar
    Hasan Baktır Türk Halk Bilimi Zeliha Nilüfer Nahya
    Hasan Baktır Urdu Dili ve Edebiyatı  
    Hasan Baktır Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları  
    Hasan Baktır Çin Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
    Hasan Baktır İbrani Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
    Hasan Baktır İngiliz Dili ve Edebiyatı Betül Ateşçi Koçak
  - Adı : Eğitim Fakültesi
    Kasım Karaman Eğitim Bilimleri Bölümü (Rehberlik ve Psikolojik Dan.) Sümeyye Derin
    Kasım Karaman Matemetik ve Fen Bil Eğt. (Fen Bilgisi Eğitimi) Esra Kızılay
    Kasım Karaman Matemetik ve Fen Bil Eğt. (Matematik Eğitimi) Azime Atay
    Kasım Karaman Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Sümeyye Derin
    Kasım Karaman Sınıf Öğretmenliği Alparslan Gözler
    Kasım Karaman Temel Eğitim Bölümü (Sınıf Eğitimi ABD) Alparslan Gözler
    Kasım Karaman Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğt. (Sosyal Bilgiler Eğitimi ABD) Galip Öner
    Kasım Karaman Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğt. (Türkçe Eğitimi ABD) Gürkan Moralı
    Kasım Karaman Yabancı Diiler Eğitimi (ingiliz Dili Eğitimi ABD) Ahmet Şahan
    Kasım Karaman Yabancı Diller Eğitimi (Alman Dili Eğitimi ABD) Yasemin Acar Çimen
    Kasım Karaman İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği  
    Kasım Karaman İngilizce Öğretmenliği Ahmet Şahan
  - Adı : Fen Fakültesi
    Ali Deliceoğlu Astronomi ve Uzay Bilimleri Mustafa Kürşat Yıldız
    Ali Deliceoğlu Biyoloji Mikail Akbulut
    Ali Deliceoğlu Fizik Mehmet Arı
    Ali Deliceoğlu Kimya Burçin Türkmenoğlu
    Ali Deliceoğlu Matematik Nural Yüksel
  - Adı : Güzel Sanatlar Fakültesi
    Nurdan Gökçe Geleneksel Türk Sanatları Ebru Alparslan
    Nurdan Gökçe Görsel İletişim Tasarımı Levent Çoruh
    Nurdan Gökçe Heykel Osman Yılmaz
    Nurdan Gökçe Müzik N. Oya Levendoğlu Öner
    Nurdan Gökçe Resim Aygül Aykut
    Nurdan Gökçe Seramik ve Cam Tasarımı N. Orçun Önal
    Nurdan Gökçe Çalgı  
  - Adı : Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
    Mehmet Ali Soytürk Havacılık Yönetimi Nihal Doruk
    Mehmet Ali Soytürk Uzay Mühendisliği İsmail Ata
    Mehmet Ali Soytürk Uçak Elektrik Elektronik Ahmet Kerim Ağırman
    Mehmet Ali Soytürk Uçak Gövde Motor Cevahir Tarhan
    Mehmet Ali Soytürk Uçak Mühendisliği Emre Acar
  - Adı : Hukuk Fakültesi
    Gündüz Alp Aslan Hukuk Gündüz Alp Aslan
  - Adı : Mimarlık Fakültesi
    Burcu Salgın Mimarlık Ömer Faruk Bayram
    Burcu Salgın Şehir ve Bölge Planlama Fulya Sınacı Özfındık
  - Adı : Mühendislik Fakültesi
    Mustafa Kemal Apalak Bilgisayar Mühendisliği Bahriye Akay
    Mustafa Kemal Apalak Biyomedikal Mühendisliği Ömer Aydın
    Mustafa Kemal Apalak Elektrik-Elektronik Mühendisliği Hasan Zorlu
    Mustafa Kemal Apalak Endüstri Mühendisliği Banu Soylu
    Mustafa Kemal Apalak Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Derya Haroğlu
    Mustafa Kemal Apalak Enerji Sistemleri Mühendisliği Nesrin Kayataş Demir
    Mustafa Kemal Apalak Gıda Mühendisliği Oya Sipahioğlu
    Mustafa Kemal Apalak Harita Mühendisliği Abdurrahman Eymen
    Mustafa Kemal Apalak Makina Mühendisliği Recep Güneş
    Mustafa Kemal Apalak Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bilal Demirel
    Mustafa Kemal Apalak Mekatronik Mühendisliği Sertaç Savaş
    Mustafa Kemal Apalak Tekstil Mühendisliği Mehmet Doğan
    Mustafa Kemal Apalak Çevre Mühendisliği Evrim Karaçetin
    Mustafa Kemal Apalak İnşaat Mühendisliği Müslüm Kılınç
  - Adı : Sağlık Bilimleri Fakültesi
    Emine Erdem Beslenme ve Diyetetik Merve Çapaş
    Emine Erdem Ebelik  
    Emine Erdem Hemşirelik Sevil Biçer
  - Adı : Spor Bilimleri Fakültesi
    Nazmi Sarıtaş Antrenörlük Eğitimi Alpaslan Yılmaz
    Nazmi Sarıtaş Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Feyzullah Koca
    Nazmi Sarıtaş Rekreasyon Ziya Bahadır
    Nazmi Sarıtaş Spor Yöneticiliği Hakkı Ulucan
  - Adı : Turizm Fakültesi
    Reha Kılıçhan Turizm Rehberliği Nazlı Aysin
    Reha Kılıçhan Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Nazlı Aysin
  - Adı : Tıp Fakültesi
    Melis Naçar Tıp Melis Naçar
  - Adı : Veteriner Fakültesi
    Murat Kanbur Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Yeliz Yıldırım
    Murat Kanbur Klinik Bilimler Öznur Aslan
    Murat Kanbur Klinik Öncesi Bilimler Alparslan Yıldırım
    Murat Kanbur Temel Bilimler Feyzullah Beyaz
    Murat Kanbur Zootekni ve Hayvan Besleme Berrin Güçlü
  - Adı : Ziraat Fakültesi
    Yusuf Konca Bahçe Bitkileri Aydın Uzun
    Yusuf Konca Bitki Koruma Ramazan Canhilal
    Yusuf Konca Biyosistem Mühendisliği Zeki Gökalp
    Yusuf Konca Tarla Bitkileri Ali İrfan İlbaş
    Yusuf Konca Tarımsal Biyoteknoloji Semih Yılmaz
    Yusuf Konca Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Abdullah Ulaş
    Yusuf Konca Zootekni Yusuf Konca
  - Adı : İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
    Esra Kahya Özyirmidokuz Maliye Uğur Dündar
    Esra Kahya Özyirmidokuz Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Elif Gazioğlu Terzi
    Esra Kahya Özyirmidokuz Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Elif Gazioğlu Terzi
    Esra Kahya Özyirmidokuz Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Esra Kahya Özyirmidokuz
    Esra Kahya Özyirmidokuz Uluslararası İlişkiler Elif Şimşek Özkan
    Esra Kahya Özyirmidokuz İktisat Melike Dedeoğlu
    Esra Kahya Özyirmidokuz İşletme Esra Kahya Özyirmidokuz
  - Adı : İlahiyat Fakültesi
    Harun Işık İlahiyat Harun Işık
  - Adı : İletişim Fakültesi
    Çilem Tuğba Koç Gazetecililk Mustafa Temel
    Çilem Tuğba Koç Halkla İlişkiler ve Tanıtım Tarık Kodal
    Çilem Tuğba Koç Radyo-Televizyon ve Sinema Sacide Şahin
- Türü : Enstitü
  - Adı : Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü
    İbrahim Bozbıyık    
  - Adı : Eğitim Bilimleri Enstitüsü
    Neşet Mutlu Eğitim Bilimleri ABD Yeliz Abbak
    Neşet Mutlu Eğitim Bilimleri Bölümü Yeliz Abbak
    Neşet Mutlu Fen Bilgisi Eğitimi Esra Kızılay
    Neşet Mutlu Karakter ve Değer Eğitimi Yüksel Büşra Yüksel
    Neşet Mutlu Matemaik Eğitimi Azime Atay
    Neşet Mutlu Sosyal Bilgiler Eğitimi Galip Öner
    Neşet Mutlu Türkçe Eğitim ABD Gürkan Moralı
    Neşet Mutlu Türkçe Eğitimi Gürkan Moralı
    Neşet Mutlu Yabancı Diiler Eğitimi  
    Neşet Mutlu Yabancı Diller ABD  
    Neşet Mutlu İlköğretim ABD  
    Neşet Mutlu İlköğretim Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Eğitimi ABD  
  - Adı : Fen Bilimleri Enstitüsü
    M. Tamer Şenel Astronomi ve Uzay Bilimleri ABD  
    M. Tamer Şenel Bahçe Bitkileri ABD  
    M. Tamer Şenel Bilgisayar Mühendisliği ABD Veysel Aslantaş
    M. Tamer Şenel Bilgisayar Mühendisliği ABD Veysel Aslantaş
    M. Tamer Şenel Bitki Koruma ABD Ramazan Canhilal
    M. Tamer Şenel Biyoloji ABD Mikail Akbulut
    M. Tamer Şenel Biyoloji ABD Mikail Akbulut
    M. Tamer Şenel Biyomedikal Mühendisliği ABD Gülşen Akdoğan
    M. Tamer Şenel Biyomedikal Mühendisliği ABD Gülşen Akdoğan
    M. Tamer Şenel Elektrik-Elektronik Mühendisliği ABD Aytekin Bağış
    M. Tamer Şenel Elektrik-Elektronik Mühendislği ABD Aytekin Bağış
    M. Tamer Şenel Endüstri Mühendisliği ABD Hülya Behret
    M. Tamer Şenel Enerji Sistemleri Mühendisliği ABD Nesrin Kayataş Demir
    M. Tamer Şenel Fizik ABD Osman Canko
    M. Tamer Şenel Fizik ABD Osman Canko
    M. Tamer Şenel Gıda Mühendisliği ABD Mustafa Çam
    M. Tamer Şenel Gıda Mühendisliği ABD Mustafa Çam
    M. Tamer Şenel Harita Mühendisliği ABD H. İbrahim İnan
    M. Tamer Şenel Harita Mühendisliği ABD H. İbrahim İnan
    M. Tamer Şenel Kentsel Tasarım Bilim Dalı Ebru Kamacı
    M. Tamer Şenel Kimya ABD Serkan Dayan
    M. Tamer Şenel Kimya ABD Serkan Dayan
    M. Tamer Şenel Makina Mühendisliği ABD Recep Güneş
    M. Tamer Şenel Makina Mühendisliği ABD Recep Güneş
    M. Tamer Şenel Malzeme Bilimi ve Mühendisliği ABD Bilal Demirel
    M. Tamer Şenel Matematik ABD Emin Aygün
    M. Tamer Şenel Matematik ABD Emin Aygün
    M. Tamer Şenel Mekatronik Mühendisliği ABD Şahin Yıldırım
    M. Tamer Şenel Mimarlık ABD Filiz Sönmez
    M. Tamer Şenel Nanobilim ve Nanoteknoloji M. Tamer Şenel
    M. Tamer Şenel Sivil Havacılık ABD İlker Yılmaz
    M. Tamer Şenel Sivil Havacılık ABD İlker Yılmaz
    M. Tamer Şenel Tarla Bitkileri ABD Taner Akar
    M. Tamer Şenel Tarla Bitkileri ABD Ramazan Canhilal
    M. Tamer Şenel Tekstil Mühendisliği ABD  
    M. Tamer Şenel Tekstil Mühendisliği ABD  
    M. Tamer Şenel Çevre Mühendisliği ABD Evrim Karaçetin
    M. Tamer Şenel Çevre Mühendisliği ABD Evrim Karaçetin
    M. Tamer Şenel İnşaat Mühendisliği ABD Müslüm Kılınç
    M. Tamer Şenel İnşaat Mühendisliği ABD Müslüm Kılınç
    M. Tamer Şenel Şehir Planlama Bilim Dalı Ebru Kamacı
    M. Tamer Şenel Şehir ve Bölge Planlama ABD Ebru Kamacı
  - Adı : Gevher Nesibe Genom ve Kök Hücre Enstitüsü Müdürlüğü
    Kürşat Gündoğan Aile Hekimliği / Metabolizma ve Kronik Hastalıklar Mümtaz Mazıcıoğlu
    Kürşat Gündoğan Genome ve Kök Hücre Araştırma Merkezi  
    Kürşat Gündoğan Tıp Fakültesi / Klinik Uygulamalar Gülay Sezer
    Kürşat Gündoğan Tıp Fakültesi / Moleküler Biyoloji ve Genetik Zuhal Hamurcu
    Kürşat Gündoğan Tıp Fakültesi / Nörobilim Füsun Ferda Erdoğan
    Kürşat Gündoğan Ziraat Fakültesi / Bitki Biyoteknolojisi Kahraman Gürcan
  - Adı : Gevher Nesibe Tıp Tarihi Enstitüsü Müdürlüğü
    Halit Canatan    
  - Adı : Güzel Sanatlar Enstitüsü
    Levent Çoruh Müzik ASD Oya Levendoğlu Öner
    Levent Çoruh Resim ASD Nurdan Gökçe
    Levent Çoruh Seramik ASD  
  - Adı : Sağlık Bilimleri Enstitüsü
    İsmail Öçsoy Analitik Kimya (Eczacılık ABD) Vedat Yılmaz
    İsmail Öçsoy Anatomi (Veteriner ABD) Vehbi Güneş
    İsmail Öçsoy Anatomi Tıp ABD Harun Ülger
    İsmail Öçsoy Anatomi Tıp ABD Harun Ülger
    İsmail Öçsoy Ağıs-Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi (Diş Hekimliği ABD) Erdem Kılıç
    İsmail Öçsoy Beden Eğitimi ve Spor Bilimi (Beden Eğitimi ABD) Kenan Aycan
    İsmail Öçsoy Besin Hijyeni ve Teknolojisi (Veteriner ABD) Yeliz Yıldırım
    İsmail Öçsoy Beslenme ve Diyetetik (Sağlık Bilimleri ABD)  
    İsmail Öçsoy Biyofizik Tıp ABD Yusuf Caner
    İsmail Öçsoy Biyoistatistik Tıp ABD Ferhan Elmalı
    İsmail Öçsoy Biyokimya (Veteriner ABD) Meryem Eren
    İsmail Öçsoy Biyokimya Tıp ABD Gülden Başkol
    İsmail Öçsoy Biyokimya Tıp ABD Gülden Başkol
    İsmail Öçsoy Cerrahi (Veteriner ABD) Vehbi Güneş
    İsmail Öçsoy Diş Hastalıkları ve Tedavisi (Diş Hekimliği ABD) Saim Özdamar
    İsmail Öçsoy Doğum ve Jinekoloji (Veteriner ABD) Esra Canoğlu
    İsmail Öçsoy Dölerme ve Suni Tohumlama (Veteriner ABD) Ömer Orkun Demiral
    İsmail Öçsoy Eczacılık Biyokimya (Eczacılık ABD) Behzat Çimen
    İsmail Öçsoy Eczacılık Farmakoloji (Eczacılık ABD) Betül Aycan
    İsmail Öçsoy Farmakognozi (Eczacılık ABD) Perihan Gürbüz
    İsmail Öçsoy Farmakoloji - Toksikoloji (Veteriner ABD) Bilal Cem Liman
    İsmail Öçsoy Farmakoloji Tıp ABD Zafer Sezer
    İsmail Öçsoy Farmasötik Kimya (Eczacılık ABD) Orhan Püsküllü
    İsmail Öçsoy Farmasötik Mikrobiyoloji (Eczacılık ABD) Betül Çiçek
    İsmail Öçsoy Fiziksel Tıp ABD Süleyman Yazar
    İsmail Öçsoy Fizyoloji (Veteriner ABD) Ebru Çetin
    İsmail Öçsoy Fizyoloji Tıp ABD Nurcan Dursun
    İsmail Öçsoy Halk Sağlığı Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Handan Zincir
    İsmail Öçsoy Halk Sağlığı Tıp ABD İskender Gün
    İsmail Öçsoy Hareket ve Antrenman Bilimleri (Beden Eğitimi ve Spor ABD) Kenan Aycan
    İsmail Öçsoy Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları (Veteriner ABD) Osman Küçük
    İsmail Öçsoy Hemşirelik (Sağlık Bilimleri ABD) Salime Mucuk
    İsmail Öçsoy Histoloji Tıp ABD Arzu Hanım Yay
    İsmail Öçsoy Histoloji-Embriyoloji (Veteriner ABD) Feyzullah Beyaz
    İsmail Öçsoy Kadın Doğum Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Tülay Özkan
    İsmail Öçsoy Kök Hücre Bilimleri (Multidisiplinler ABD) Gökçen Dinç
    İsmail Öçsoy Mikrobiyoloji (Veteriner ABD) Seçil Abay
    İsmail Öçsoy Mikrobiyoloji Tıp ABD Selma Gökahmetoğlu
    İsmail Öçsoy Ortodonti (Diş Hekimliği ABD) Ahmet Yağcı
    İsmail Öçsoy Parazitoloji (Veteriner ABD) Önder Düzlü
    İsmail Öçsoy Parazitoloji Ortak Programı (Cumhuriyet Üniversitesi ile birlikte) Salih Kuk
    İsmail Öçsoy Parazitoloji Tıp ABD Salih Kuk
    İsmail Öçsoy Patoloji (Veteriner ABD) Ayhan Atasever
    İsmail Öçsoy Pedodonti Ortak Programı (Ankara Üniversitesi ile) Mustafa Aydınbelge
    İsmail Öçsoy Periodontoloji (Diş Hekimliği ABD) Cem Gürgan
    İsmail Öçsoy Protetik Diş Tedavisi (Diş Hekimliği ABD) Kerem Kılıç
    İsmail Öçsoy Restoratif Diş Tedavisi Yakup Üstün
    İsmail Öçsoy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Sibel Arguvanlı
    İsmail Öçsoy Spor Yöneticiliği (Beden Eğitimi ABD) Abdüsselam Köse
    İsmail Öçsoy Tıbbi Biyoloji Tıp ABD Zuhal Hamurcu
    İsmail Öçsoy Tıbbi Genetik Tıp ABD Munis Dündar
    İsmail Öçsoy Vet. Farmakoloji-Toksikoloji Ortak Programı (Cumhuriyet Üniversitesi ile) Gökhan Eraslan
    İsmail Öçsoy Vet. Mikrobiyoloji Ortak Programı (Kırıkkale Üniversitesi ile) Seçil Abay
    İsmail Öçsoy Vet. Patoloji Ortak Programı (Selçuk Üniversitesi ile) Ayhan Atasever
    İsmail Öçsoy Viroloji (Veteriner ABD) Vehbi Güneş
    İsmail Öçsoy Zootekni (Veteriner ABD) Bilal Akyüz
    İsmail Öçsoy Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Emine Erdem
    İsmail Öçsoy İç Hastalıkları (Veteriner ABD) Ali Cesur Onmaz
    İsmail Öçsoy İç Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Gönül Sungur
  - Adı : Sosyal Bilimler Enstitüsü
    Mustafa Ulu Arap Dili ve Edebiyatı  
    Mustafa Ulu Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi İbrahim Bozbıyık
    Mustafa Ulu Avrasya Araştırmaları  
    Mustafa Ulu Batı Dilleri ve Edebiyatları  
    Mustafa Ulu Felsefe Haluk Aşar
    Mustafa Ulu Felsefe ve Din Bilimleri  
    Mustafa Ulu Gazetecilik Ali Çağlar Karabıyık
    Mustafa Ulu Halka İlişkiler ve Tanıtım Tarık Kodal
    Mustafa Ulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Tarık Kodal
    Mustafa Ulu Japon Dili ve Edebiyatı  
    Mustafa Ulu Kamu Hukuku  
    Mustafa Ulu Kore Dili ve Edebiyatı  
    Mustafa Ulu Maliye Uğur Dündar
    Mustafa Ulu Müzik Bilimi ASD  
    Mustafa Ulu Radyo, Sinema ve Televizyon Faruk Aşlakçı
    Mustafa Ulu Rus Dili ve Edebiyatı Selin Tekeli
    Mustafa Ulu Sanat Tarihi Aslı Sağıroğlu Arslan
    Mustafa Ulu Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Ali Kaya
    Mustafa Ulu Sosyoloji Koray Değirmenci
    Mustafa Ulu Tarih Gülbadi Alan
    Mustafa Ulu Temel İslam Bilimleri Mustafa Karagöz
    Mustafa Ulu Turizm İşletmeciliği Ömer Şanlıoğlu
    Mustafa Ulu Türk Dili ve Edebiyatı Bayram Durbilmez
    Mustafa Ulu Türk Halk Bilimi Zeliha Nilüfer Nahya
    Mustafa Ulu Uluslararası İlişkiler Halit Mammadov
    Mustafa Ulu Yönetim Bilişim Sistemleri Mustafa Ulu
    Mustafa Ulu Çin Dili ve Edebiyatı Feyza Görez
    Mustafa Ulu Özel Hukuk  
    Mustafa Ulu İktisat Melike Dedeoğlu
    Mustafa Ulu İletişim Bilimleri Ali Ulusoy
    Mustafa Ulu İngiliz Dili ve Edebiyatı Hülya Taflı
    Mustafa Ulu İslam Tarihi  
    Mustafa Ulu İşletme Levent Çıtak
- Türü : Diğer
  - Adı : Bilgi İşlem
      Bilgi İşlem Fidan Işık
  - Adı : Dış İlişkiler Ofisi
      Dış İlişkiler Ofisi Şahin Yıldırım
  - Adı : Kütüphane ve Dokümantasyon
      Kütüphane ve Dokümantasyon  
  - Adı : Rektörlük
      Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Fidan Işık
      Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı Gülnur Yakan
      Personel Daire Başkanlığı Dursun Yaşar
      Rektörlük  
      Sağlık Kültür Daire Başkanlığı Halil Gezici
      Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Ali İhsan Yıldız
      Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı İbrahim Kuş
      Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Mustafa Topaktaş
      İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Cengiz Topel Ertaş
  - Adı : Uluslararası Avrupa Biyoteknoloji Programı
    Çetin Saatçi Uluslararası Avrupa Biyoteknoloji Programı Çetin Saatçi
Duyurular
 
Duyuru Arşivi
  • 2009
  • 2010
  • 2011
  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • 2015
  • 2016
  • 2017
  • 2018
  • 2019
  • 2020
  • Erciyes Üniversitesi - Dış İlişkiler Ofisi
    Adres : Erciyes Üniversitesi Dış İlişkiler Ofisi 38039, Kayseri/TURKİYE Telefon : 0090 352 437 5820 Fax : 0090 352 437 3874
    E-mail : erasmus@erciyes.edu.tr
    Web tasarım medyatör