Anasayfa  |  İletişim  |  English
Anasayfa  /   Birim/Bölüm Koordinatörleri
Birim/Bölüm Koordinatörleri
Birim Koordinatörü Bölüm Bölüm Koordinatörü
- Birim : Adalet Meslek Yüksekokulu
  İkbal İmamoğlu Adalet İkbal İmamoğlu
- Birim : Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü
  İbrahim Bozbıyık    
- Birim : Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu
  Ziya Bahadır Antrenörlük Eğitimi Çağrı Çelenk
  Ziya Bahadır Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Yahya Polat
  Ziya Bahadır Rekreasyon Ziya Bahadır
  Ziya Bahadır Spor Yöneticiliği Hakkı Ulucan
- Birim : Bilgi İşlem
    Bilgi İşlem Fidan Işık
- Birim : Bünyan Meslek Yüksekokulu
       
- Birim : Develi Hüseyin Şahin Meslek Yüksekokulu
  Yasemin Dumrul Bilgisayar Teknolojileri Emre Ceyhan
  Yasemin Dumrul Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Yasemin Dumrul
  Yasemin Dumrul Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Raziye Pekşen Akça
  Yasemin Dumrul Lojistik Fulya Zaralı
  Yasemin Dumrul Yönetim ve Organizasyon Fulya Zaralı
- Birim : Diş Hekimliği Fakültesi
  Cem Gürgan Diş Hekimliği Cem Gürgan
- Birim : Eczacılık Fakültesi
  Şengül Dilem Doğan Eczacılık Şengül Dilem Doğan
- Birim : Edebiyat Fakültesi
  Ali Küçükler Arap Dili ve Edebiyatı  
  Ali Küçükler Arkeoloji  
  Ali Küçükler Arkeoloji  
  Ali Küçükler Coğrafya  
  Ali Küçükler Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları  
  Ali Küçükler Çin Dili ve Edebiyatı Feyza Görez
  Ali Küçükler Ermeni Dili ve Edebiyatı  
  Ali Küçükler Fars Dili ve Edebiyatı  
  Ali Küçükler Felsefe Haluk Aşar
  Ali Küçükler Hindoloji  
  Ali Küçükler İbrani Dili ve Edebiyatı Arzu Cebe
  Ali Küçükler İngiliz Dili ve Edebiyatı Hülya Taflı
  Ali Küçükler Japon Dili ve Edebiyatı  
  Ali Küçükler Kore Dili ve Edebiyatı Candan K. Giray
  Ali Küçükler Psikoloji  
  Ali Küçükler Rus Dili ve Edebiyatı Selin Tekeli
  Ali Küçükler Sanat Tarihi Aslı Sağıroğlu Arslan
  Ali Küçükler Sosyoloji Koray Değirmenci
  Ali Küçükler Tarih Gülbadi Alan
  Ali Küçükler Türk Dili ve Edebiyatı Bayram Durbilmez
  Ali Küçükler Türk Halk Bilimi Zeliha Nilüfer Nahya
  Ali Küçükler Urdu Dili ve Edebiyatı  
- Birim : Eğitim Bilimleri Enstitüsü
  Mustafa Öztürk Eğitim Bilimleri ABD Yeliz Abbak
  Mustafa Öztürk Eğitim Bilimleri Bölümü Yeliz Abbak
  Mustafa Öztürk İlköğretim ABD Nagihan Tanık
  Mustafa Öztürk İlköğretim Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Eğitimi ABD Ahmet Yığıt
  Mustafa Öztürk Türkçe Eğitim ABD Gürkan Tabak
  Mustafa Öztürk Türkçe Eğitimi Gürkan Tabak
  Mustafa Öztürk Yabancı Diiler Eğitimi Ahmet Kerim Ağırman
  Mustafa Öztürk Yabancı Diller ABD Ahmet Şahan
- Birim : Eğitim Fakültesi
  Kasım Karaman Alman Dili Eğitimi Yasemin Acar Çimen
  Kasım Karaman Eğitim Bilimleri Bölümü Sümeyye Derin
  Kasım Karaman Fen Bilgisi Öğretmenliği Nagihan Tanık
  Kasım Karaman İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği  
  Kasım Karaman İlköğretim Matematik Öğretmenliği Azime Atay
  Kasım Karaman İngilizce Öğretmenliği Ahmet Şahan
  Kasım Karaman Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Sümeyye Derin
  Kasım Karaman Sınıf Öğretmenliği Neşet Mutlu
  Kasım Karaman Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Galip Öner
  Kasım Karaman Temel Eğitim Bölümü Neşet Mutlu
  Kasım Karaman Türkçe Öğretmenliği Gürkan Tabak
  Kasım Karaman Yabancı Diiler Eğitimi Ahmet Şahan
- Birim : Fen Bilimleri Enstitüsü
  M. Tamer Şenel Astronomi ve Uzay Bilimleri ABD  
  M. Tamer Şenel Bahçe Bitkileri ABD  
  M. Tamer Şenel Bilgisayar Mühendisliği ABD Veysel Aslantaş
  M. Tamer Şenel Bilgisayar Mühendisliği ABD Veysel Aslantaş
  M. Tamer Şenel Bitki Koruma ABD Ramazan Canhilal
  M. Tamer Şenel Biyoloji ABD Mikail Akbulut
  M. Tamer Şenel Biyoloji ABD Mikail Akbulut
  M. Tamer Şenel Biyomedikal Mühendisliği ABD Gülşen Akdoğan
  M. Tamer Şenel Biyomedikal Mühendisliği ABD Gülşen Akdoğan
  M. Tamer Şenel Çevre Mühendisliği ABD Evrim Karaçetin
  M. Tamer Şenel Çevre Mühendisliği ABD Evrim Karaçetin
  M. Tamer Şenel Elektrik-Elektronik Mühendislği ABD Aytekin Bağış
  M. Tamer Şenel Elektrik-Elektronik Mühendisliği ABD Aytekin Bağış
  M. Tamer Şenel Endüstri Mühendisliği ABD Hülya Behret
  M. Tamer Şenel Enerji Sistemleri Mühendisliği ABD Nesrin Demir
  M. Tamer Şenel Fizik ABD Osman Canko
  M. Tamer Şenel Fizik ABD Osman Canko
  M. Tamer Şenel Gıda Mühendisliği ABD Mustafa Çam
  M. Tamer Şenel Gıda Mühendisliği ABD Mustafa Çam
  M. Tamer Şenel Harita Mühendisliği ABD H. İbrahim İnan
  M. Tamer Şenel Harita Mühendisliği ABD H. İbrahim İnan
  M. Tamer Şenel İnşaat Mühendisliği ABD Müslüm Kılınç
  M. Tamer Şenel İnşaat Mühendisliği ABD Müslüm Kılınç
  M. Tamer Şenel Kentsel Tasarım Bilim Dalı Ebru Kamacı
  M. Tamer Şenel Kimya ABD Serkan Dayan
  M. Tamer Şenel Kimya ABD Serkan Dayan
  M. Tamer Şenel Makina Mühendisliği ABD Recep Güneş
  M. Tamer Şenel Makina Mühendisliği ABD Recep Güneş
  M. Tamer Şenel Malzeme Bilimi ve Mühendisliği ABD Bilal Demirel
  M. Tamer Şenel Matematik ABD Emine Aygün
  M. Tamer Şenel Matematik ABD Emine Aygün
  M. Tamer Şenel Mekatronik Mühendisliği ABD Şahin Yıldırım
  M. Tamer Şenel Mimarlık ABD Filiz Sönmez
  M. Tamer Şenel Sivil Havacılık ABD İlker Yılmaz
  M. Tamer Şenel Sivil Havacılık ABD İlker Yılmaz
  M. Tamer Şenel Şehir Planlama Bilim Dalı Ebru Kamacı
  M. Tamer Şenel Şehir ve Bölge Planlama ABD Ebru Kamacı
  M. Tamer Şenel Tarla Bitkileri ABD Taner Akar
  M. Tamer Şenel Tarla Bitkileri ABD Ramazan Canhilal
  M. Tamer Şenel Tekstil Mühendisliği ABD  
  M. Tamer Şenel Tekstil Mühendisliği ABD  
- Birim : Fen Fakültesi
  Ali Deliceoğlu Astronomi ve Uzay Bilimleri Ferhat Fikri Özeren
  Ali Deliceoğlu Biyoloji Mikail Akbulut
  Ali Deliceoğlu Fizik Mehmet Arı
  Ali Deliceoğlu Kimya Erkan Yılmaz
  Ali Deliceoğlu Matematik Hasan Arslan
- Birim : GENOM ve Kök Hucre Araştırma Merkezı
  Servet Özcan Genome ve Kök Hücre Araştırma Merkezi Servet Özcan
- Birim : Gevher Nesibe Tıp Tarihi Enstitüsü Müdürlüğü
  Halit Canatan    
- Birim : Güzel Sanatlar Enstitüsü
  Levent Çoruh Müzik ASD Oya Levendoğlu Öner
  Levent Çoruh Resim ASD Nurdan Gökçe
  Levent Çoruh Seramik ASD  
- Birim : Güzel Sanatlar Fakültesi
  Nurdan Gökçe Çalgı  
  Nurdan Gökçe Geleneksel Türk Sanatları Ebru Alparslan
  Nurdan Gökçe Görsel İletişim Tasarımı Levent Çoruh
  Nurdan Gökçe Heykel Osman Yılmaz
  Nurdan Gökçe Müzik N. Oya Levendoğlu Öner
  Nurdan Gökçe Resim Aygül Aykut
  Nurdan Gökçe Seramik ve Cam Tasarımı N. Orçun Önal
- Birim : Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
  Mehmet Ali Soytürk Havacılık Yönetimi Nihal Doruk
  Mehmet Ali Soytürk Uçak Elektrik Elektronik Ahmet Kerim Ağırman
  Mehmet Ali Soytürk Uçak Gövde Motor Cevahir Tarhan
  Mehmet Ali Soytürk Uçak Mühendisliği Emre Acar
- Birim : Hukuk Fakültesi
  Harun Bodur Hukuk Harun Bodur
- Birim : İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  Levent Çıtak İktisat Melike Dedeoğlu
  Levent Çıtak İşletme Levent Çıtak
  Levent Çıtak Maliye Uğur Dündar
  Levent Çıtak Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Ali Kaya
  Levent Çıtak Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Ali Kaya
  Levent Çıtak Uluslararası İlişkiler Elif Şimşek Özkan
  Levent Çıtak Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Levent Çıtak
- Birim : İlahiyat Fakültesi
  Ramazan Ertürk İlahiyat Harun Işık
- Birim : İletişim Fakültesi
  İbrahim E. Bilici Gazetecililk Mustafa Temel
  İbrahim E. Bilici Halkla İlişkiler ve Tanıtım Tarık Kodal
  İbrahim E. Bilici Radyo-Televizyon ve Sinema Sacide Şahin
- Birim : Kayseri Meslek Yüksekokulu
  Esra Kahya Özyirmidokuz Bilgisayar Teknolojileri Esra Kahya Özyirmidokuz
  Esra Kahya Özyirmidokuz Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Esma Uzunhisarcıklı
  Esra Kahya Özyirmidokuz Dış Ticaret Sevgi Sümerli Sarıgül
  Esra Kahya Özyirmidokuz Elektrik ve Enerji Ali Durmuş
  Esra Kahya Özyirmidokuz Elektronik Haberleşme Teknolojisi Ali Gezer
  Esra Kahya Özyirmidokuz Elektronik Teknolojisi  
  Esra Kahya Özyirmidokuz Elektronikve Otomasyon Teknolojisi Ramazan Aldemir
  Esra Kahya Özyirmidokuz İnşaat Teknolojisi Levent Şahan
  Esra Kahya Özyirmidokuz Makine ve Metal Teknolojileri Ayşe Berkdemir
  Esra Kahya Özyirmidokuz Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Tuğba Andaç
  Esra Kahya Özyirmidokuz Mobilya ve Dekorasyon Tuğba Andaç
  Esra Kahya Özyirmidokuz Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Elif Korkusuz
  Esra Kahya Özyirmidokuz Radyo ve Televizyon Teknolojisi Tuncay Özşahin
- Birim : Kütüphane ve Dokümantasyon
    Kütüphane ve Dokümantasyon  
- Birim : Mimarlık Fakültesi
  Burcu Salgın Mimarlık Filiz Sönmez
  Burcu Salgın Şehir ve Bölge Planlama Umut Doğan
- Birim : Mustafa Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu
  Hüseyin Benli Elektrik ve Enerji Kemal Atik
  Hüseyin Benli Geleneksel El Sanatları Celil Arslan
  Hüseyin Benli Kimya  ve Kimyasal İşleme Teknolojisi Hüseyin Göktepe
  Hüseyin Benli Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bilge Albayrak Çeper
  Hüseyin Benli Tasarım Serpil Özkılıç
  Hüseyin Benli Tekstil Giyim, Ayakkabı ve Deri Hıdır Selçuk Noğay
- Birim : Mühendislik Fakültesi
  Mustafa Kemal Apalak Bilgisayar Mühendisliği Bahriye Akay
  Mustafa Kemal Apalak Biyomedikal Mühendisliği Gülşen Akdoğan
  Mustafa Kemal Apalak Çevre Mühendisliği Evrim Karaçetin
  Mustafa Kemal Apalak Elektrik-Elektronik Mühendisliği Hasan Zorlu
  Mustafa Kemal Apalak Endüstri Mühendisliği Banu Soylu
  Mustafa Kemal Apalak Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Derya Haroğlu
  Mustafa Kemal Apalak Enerji Sistemleri Mühendisliği Gamze Genç
  Mustafa Kemal Apalak Gıda Mühendisliği Oya Sipahioğlu
  Mustafa Kemal Apalak Harita Mühendisliği Abdurrahman Geymen
  Mustafa Kemal Apalak İnşaat Mühendisliği Müslüm Kılınç
  Mustafa Kemal Apalak Makina Mühendisliği Recep Güneş
  Mustafa Kemal Apalak Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bilal Demirel
  Mustafa Kemal Apalak Mekatronik Mühendisliği Mehmet Bahadır Çetinkaya
  Mustafa Kemal Apalak Tekstil Mühendisliği Mehmet Doğan
- Birim : Rektörlük
    Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Fidan Işık
    İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Cengiz Topel Ertaş
    Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı Gülnur Yakan
    Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Mustafa Topaktaş
    Personel Daire Başkanlığı Dursun Yaşar
    Rektörlük  
    Sağlık Kültür Daire Başkanlığı Halil Gezici
    Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Ali İhsan Yıldız
    Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı İbrahim Kuş
- Birim : Safiye Çıkrıkçıoğlu Meslek Yüksekokulu
  Mürsel Karabacak Aşçılık  
  Mürsel Karabacak Bahçe Tarımı Fatih Törnük
  Mürsel Karabacak Bitkisel ve Hayvansal Üretim Mustafa Demirkaya
  Mürsel Karabacak Gıda İşleme Hasan Cankurt
  Mürsel Karabacak Gıda Teknolojisi Fatih Törnük
  Mürsel Karabacak Laborant ve Veteriner Sağlık Fatih Törnük
  Mürsel Karabacak Organik Tarım  
  Mürsel Karabacak Veterinerlik Mürsel Karabacak
- Birim : Sağlık Bilimleri Enstitüsü
  Önder Düzlü Ağıs-Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi (Diş Hekimliği ABD) Erdem Kılıç
  Önder Düzlü Analitik Kimya (Eczacılık ABD) Vedat Yılmaz
  Önder Düzlü Anatomi (Veteriner ABD) Vehbi Güneş
  Önder Düzlü Anatomi Tıp ABD Harun Ülger
  Önder Düzlü Anatomi Tıp ABD Harun Ülger
  Önder Düzlü Beden Eğitimi ve Spor Bilimi (Beden Eğitimi ABD) Kenan Aycan
  Önder Düzlü Besin Hijyeni ve Teknolojisi (Veteriner ABD) Yeliz Yıldırım
  Önder Düzlü Beslenme ve Diyetetik (Sağlık Bilimleri ABD)  
  Önder Düzlü Biyofizik Tıp ABD Yusuf Caner
  Önder Düzlü Biyoistatistik Tıp ABD Ferhan Elmalı
  Önder Düzlü Biyokimya (Veteriner ABD) Meryem Eren
  Önder Düzlü Biyokimya Tıp ABD Gülden Başkol
  Önder Düzlü Biyokimya Tıp ABD Gülden Başkol
  Önder Düzlü Cerrahi (Veteriner ABD) Vehbi Güneş
  Önder Düzlü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Emine Erdem
  Önder Düzlü Diş Hastalıkları ve Tedavisi (Diş Hekimliği ABD) Saim Özdamar
  Önder Düzlü Doğum ve Jinekoloji (Veteriner ABD) Esra Canoğlu
  Önder Düzlü Dölerme ve Suni Tohumlama (Veteriner ABD) Ömer Orkun Demiral
  Önder Düzlü Eczacılık Biyokimya (Eczacılık ABD) Behzat Çimen
  Önder Düzlü Eczacılık Farmakoloji (Eczacılık ABD) Betül Aycan
  Önder Düzlü Farmakognozi (Eczacılık ABD) Perihan Gürbüz
  Önder Düzlü Farmakoloji - Toksikoloji (Veteriner ABD) Bilal Cem Liman
  Önder Düzlü Farmakoloji Tıp ABD Zafer Sezer
  Önder Düzlü Farmasötik Kimya (Eczacılık ABD) Orhan Püsküllü
  Önder Düzlü Farmasötik Mikrobiyoloji (Eczacılık ABD) Betül Çiçek
  Önder Düzlü Fiziksel Tıp ABD Süleyman Yazar
  Önder Düzlü Fizyoloji (Veteriner ABD) Ebru Çetin
  Önder Düzlü Fizyoloji Tıp ABD Nurcan Dursun
  Önder Düzlü Halk Sağlığı Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Handan Zincir
  Önder Düzlü Halk Sağlığı Tıp ABD İskender Gün
  Önder Düzlü Hareket ve Antrenman Bilimleri (Beden Eğitimi ve Spor ABD) Kenan Aycan
  Önder Düzlü Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları (Veteriner ABD) Osman Küçük
  Önder Düzlü Hemşirelik (Sağlık Bilimleri ABD) Salime Mucuk
  Önder Düzlü Histoloji Tıp ABD Arzu Hanım Yay
  Önder Düzlü Histoloji-Embriyoloji (Veteriner ABD) Feyzullah Beyaz
  Önder Düzlü İç Hastalıkları (Veteriner ABD) Ali Cesur Onmaz
  Önder Düzlü İç Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Gönül Sungur
  Önder Düzlü Kadın Doğum Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Tülay Özkan
  Önder Düzlü Kök Hücre Bilimleri (Multidisiplinler ABD) Gökçen Dinç
  Önder Düzlü Mikrobiyoloji (Veteriner ABD) Seçil Abay
  Önder Düzlü Mikrobiyoloji Tıp ABD Selma Gökahmetoğlu
  Önder Düzlü Ortodonti (Diş Hekimliği ABD) Ahmet Yağcı
  Önder Düzlü Parazitoloji (Veteriner ABD) Önder Düzlü
  Önder Düzlü Parazitoloji Ortak Programı (Cumhuriyet Üniversitesi ile birlikte) Salih Kuk
  Önder Düzlü Parazitoloji Tıp ABD Salih Kuk
  Önder Düzlü Patoloji (Veteriner ABD) Ayhan Atasever
  Önder Düzlü Pedodonti Ortak Programı (Ankara Üniversitesi ile) Mustafa Aydınbelge
  Önder Düzlü Periodontoloji (Diş Hekimliği ABD) Cem Gürgan
  Önder Düzlü Protetik Diş Tedavisi (Diş Hekimliği ABD) Kerem Kılıç
  Önder Düzlü Restoratif Diş Tedavisi Yakup Üstün
  Önder Düzlü Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Sibel Arguvanlı
  Önder Düzlü Spor Yöneticiliği (Beden Eğitimi ABD) Abdüsselam Köse
  Önder Düzlü Tıbbi Biyoloji Tıp ABD Zuhal Hamurcu
  Önder Düzlü Tıbbi Genetik Tıp ABD Munis Dündar
  Önder Düzlü Vet. Farmakoloji-Toksikoloji Ortak Programı (Cumhuriyet Üniversitesi ile) Gökhan Eraslan
  Önder Düzlü Vet. Mikrobiyoloji Ortak Programı (Kırıkkale Üniversitesi ile) Seçil Abay
  Önder Düzlü Vet. Patoloji Ortak Programı (Selçuk Üniversitesi ile) Ayhan Atasever
  Önder Düzlü Viroloji (Veteriner ABD) Vehbi Güneş
  Önder Düzlü Zootekni (Veteriner ABD) Bilal Akyüz
- Birim : Sağlık Bilimleri Fakültesi
  Salime Mucuk Beslenme ve Diyetetik Neşe Kaya
  Salime Mucuk Ebelik  
  Salime Mucuk Hemşirelik Sevil Biçer
- Birim : Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
  Müge Oğuzkaya Artan Ağız Diş Sağlığı Servin Günal
  Müge Oğuzkaya Artan Ameliyathane Hizmetleri Umut Özdemir
  Müge Oğuzkaya Artan Anestezi Mehmet Doğan
  Müge Oğuzkaya Artan Elektronörofizyoloji Zeki Kılıç
  Müge Oğuzkaya Artan İlk ve Acil Yardım Vesile Şenol
  Müge Oğuzkaya Artan Odyometri Tuba Özkul
  Müge Oğuzkaya Artan Radyoterapi Ayşegül Aydın
  Müge Oğuzkaya Artan Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik Demet Ünalan
  Müge Oğuzkaya Artan Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Adem Hasgül
  Müge Oğuzkaya Artan Tıbbi Laboratuar Teknikleri Müge Oğuzkaya Artan
- Birim : Sosyal Bilimler Enstitüsü
  Mustafa Ulu Arap Dili ve Edebiyatı  
  Mustafa Ulu Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi İbrahim Bozbıyık
  Mustafa Ulu Avrasya Araştırmaları  
  Mustafa Ulu Batı Dilleri ve Edebiyatları  
  Mustafa Ulu Çin Dili ve Edebiyatı Feyza Görez
  Mustafa Ulu Felsefe Haluk Aşar
  Mustafa Ulu Felsefe ve Din Bilimleri  
  Mustafa Ulu Gazetecilik Ali Çağlar Karabıyık
  Mustafa Ulu Halka İlişkiler ve Tanıtım Tarık Kodal
  Mustafa Ulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Tarık Kodal
  Mustafa Ulu İktisat Melike Dedeoğlu
  Mustafa Ulu İletişim Bilimleri Ali Ulusoy
  Mustafa Ulu İngiliz Dili ve Edebiyatı Hülya Taflı
  Mustafa Ulu İslam Tarihi  
  Mustafa Ulu İşletme Levent Çıtak
  Mustafa Ulu Japon Dili ve Edebiyatı  
  Mustafa Ulu Kamu Hukuku  
  Mustafa Ulu Kore Dili ve Edebiyatı  
  Mustafa Ulu Maliye Uğur Dündar
  Mustafa Ulu Müzik Bilimi ASD  
  Mustafa Ulu Özel Hukuk  
  Mustafa Ulu Radyo, Sinema ve Televizyon Faruk Aşlakçı
  Mustafa Ulu Rus Dili ve Edebiyatı Selin Tekeli
  Mustafa Ulu Sanat Tarihi Aslı Sağıroğlu Arslan
  Mustafa Ulu Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Ali Kaya
  Mustafa Ulu Sosyoloji Koray Değirmenci
  Mustafa Ulu Tarih Gülbadi Alan
  Mustafa Ulu Temel İslam Bilimleri Mustafa Karagöz
  Mustafa Ulu Turizm İşletmeciliği Ömer Şanlıoğlu
  Mustafa Ulu Türk Dili ve Edebiyatı Bayram Durbilmez
  Mustafa Ulu Türk Halk Bilimi Zeliha Nilüfer Nahya
  Mustafa Ulu Uluslararası İlişkiler Halit Mammadov
- Birim : Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
  Mehmet Erkan Soykan Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı  
  Mehmet Erkan Soykan Çocuk Gelişimi  
  Mehmet Erkan Soykan İşletme Yönetimi  
  Mehmet Erkan Soykan Muhasebe ve Vergi Uygulamaları  
  Mehmet Erkan Soykan Pazarlama  
  Mehmet Erkan Soykan Turizm ve Otel İşletmeciliği  
- Birim : Tıp Fakültesi
  Osman Günay Tıp Osman Günay
- Birim : Tomarza Meslek Yüksekokulu
  Uğur Azizoğlu İnşaat Ahmet Şener
  Uğur Azizoğlu Mimarlık ve Şehir Planlama Abdüsselam Kesikoğlu
- Birim : Turizm Fakültesi
  Reha Kılıçhan Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Reha Kılıçhan
- Birim : Uluslararası Avrupa Biyoteknoloji Programı
  Çetin Saatçi Uluslararası Avrupa Biyoteknoloji Programı Çetin Saatçi
- Birim : Uluslararası Ofis
    Uluslararası Ofis Şahin Yıldırım
- Birim : Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
  Ebru Aykan İnsan Kaynakları Yönetimi Füsun Acar
  Ebru Aykan Muhasebe ve Finans Yönetimi Derviş Boztosun
  Ebru Aykan Uluslararası Ticaret ve Lojistik Hatice Erkekoğlu
- Birim : Veteriner Fakültesi
  Murat Kanbur Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Yeliz Yıldırım
  Murat Kanbur Klinik Bilimler Öznur Aslan
  Murat Kanbur Klinik Öncesi Bilimler Murat Kanbur
  Murat Kanbur Temel Bilimler Ebru Çetin
  Murat Kanbur Zootekni ve Hayvan Besleme Berrin Güçlü
- Birim : Yabancı Diller Yüksekokulu
  Asiye Doğan Uçar Yabancı Diller Yüksekokulu  
- Birim : Ziraat Fakültesi
  Osman Gülşen Bahçe Bitkileri Aydın Uzun
  Osman Gülşen Bitki Koruma Ramazan Canhilal
  Osman Gülşen Biyosistem Mühendisliği Selçuk Emre Görkem
  Osman Gülşen Tarımsal Biyoteknoloji Semih Yılmaz
  Osman Gülşen Tarla Bitkileri Mahmut Kaplan
  Osman Gülşen Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Abdullah Ulaş
  Osman Gülşen Zootekni Yusuf Konca
Duyurular
 
Duyuru Arşivi
  • 2009
  • 2010
  • 2011
  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • 2015
  • 2016
  • 2017
  • Erciyes Üniversitesi - Dış İlişkiler Ofisi
    Adres : Erciyes Üniversitesi Dış İlişkiler Ofisi 38039, Kayseri/TURKİYE Telefon : 0090 352 437 5820 Fax : 0090 352 437 3874
    E-mail : erasmus@erciyes.edu.tr
    Web tasarım medyatör