Anasayfa  |  İletişim  |  English
Anasayfa  /   Birim/Bölüm Koordinatörleri
Birim/Bölüm Koordinatörleri
  Bölüm Erasmus Koordinatörü
Türü : Meslek Yüksek Okulu
- Adı : Adalet Meslek Yüksekokulu
  Burcu Görkemli Adalet Burcu Görkemli
- Adı : Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
  Ülfet Çetinkaya Ameliyathane Hizmetleri Mehmet Doğan
  Ülfet Çetinkaya Anestezi Mehmet Doğan
  Ülfet Çetinkaya Ağız Diş Sağlığı Servin Günal
  Ülfet Çetinkaya Elektronörofizyoloji Mehmet Doğan
  Ülfet Çetinkaya Odyometri Mehmet Doğan
  Ülfet Çetinkaya Radyoterapi Mehmet Doğan
  Ülfet Çetinkaya Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik Mehmet Doğan
  Ülfet Çetinkaya Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Mehmet Doğan
  Ülfet Çetinkaya Tıbbi Laboratuar Teknikleri Mehmet Doğan
  Ülfet Çetinkaya İlk ve Acil Yardım Mehmet Doğan
Türü : Yüksek Okul
- Adı : Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
  Ebru Aykan Muhasebe ve Finans Yönetimi Derviş Boztosun
  Ebru Aykan Uluslararası Ticaret ve Lojistik Hatice Erkekoğlu
  Ebru Aykan İnsan Kaynakları Yönetimi Füsun Acar
- Adı : Yabancı Diller Yüksekokulu
  Esra Bakır Yabancı Diller Yüksekokulu Esra Bakır
Türü : Fakülte
- Adı : Diş Hekimliği Fakültesi
  Tuğrul Aslan Diş Hekimliği Tuğrul Aslan
- Adı : Eczacılık Fakültesi
  Şengül Dilem Doğan Eczacılık Şengül Dilem Doğan
  Şengül Dilem Doğan Kafkas Dilleri ve Kültürleri Ali Küçükler
- Adı : Edebiyat Fakültesi
  Özen Tok Arap Dili ve Edebiyatı  
  Özen Tok Arkeoloji  
  Özen Tok Arkeoloji  
  Özen Tok Coğrafya  
  Özen Tok Ermeni Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
  Özen Tok Fars Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
  Özen Tok Felsefe Haluk Aşar
  Özen Tok Hindoloji  
  Özen Tok Japon Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
  Özen Tok Kore Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
  Özen Tok Psikoloji  
  Özen Tok Rus Dili ve Edebiyatı Seviç Üçgül
  Özen Tok Sanat Tarihi Aslı Sağıroğlu Arslan
  Özen Tok Sosyoloji Koray Değirmenci
  Özen Tok Tarih Cengiz Kartın
  Özen Tok Türk Dili ve Edebiyatı Duygu Oylubaş Kaftar
  Özen Tok Türk Halk Bilimi Zeliha Nilüfer Nahya
  Özen Tok Urdu Dili ve Edebiyatı  
  Özen Tok Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları  
  Özen Tok Çin Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
  Özen Tok İbrani Dili ve Edebiyatı Güliz Enbatan
  Özen Tok İngiliz Dili ve Edebiyatı Betül Ateşçi Koçak
- Adı : Eğitim Fakültesi
  Kasım Karaman Eğitim Bilimleri Bölümü (Rehberlik ve Psikolojik Dan.) Sümeyye Derin
  Kasım Karaman Matemetik ve Fen Bil Eğt. (Fen Bilgisi Eğitimi) Esra Kızılay
  Kasım Karaman Matemetik ve Fen Bil Eğt. (Matematik Eğitimi) Azime Atay
  Kasım Karaman Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Sümeyye Derin
  Kasım Karaman Sınıf Öğretmenliği Alparslan Gözler
  Kasım Karaman Temel Eğitim Bölümü (Sınıf Eğitimi ABD) Alparslan Gözler
  Kasım Karaman Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğt. (Sosyal Bilgiler Eğitimi ABD) Galip Öner
  Kasım Karaman Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğt. (Türkçe Eğitimi ABD) Gürkan Moralı
  Kasım Karaman Yabancı Diiler Eğitimi (ingiliz Dili Eğitimi ABD) Ahmet Şahan
  Kasım Karaman Yabancı Diller Eğitimi (Alman Dili Eğitimi ABD) Yasemin Acar Çimen
  Kasım Karaman İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği  
  Kasım Karaman İngilizce Öğretmenliği Ahmet Şahan
- Adı : Fen Fakültesi
  Ali Deliceoğlu Astronomi ve Uzay Bilimleri Mustafa Kürşat Yıldız
  Ali Deliceoğlu Biyoloji Mikail Akbulut
  Ali Deliceoğlu Fizik Mehmet Arı
  Ali Deliceoğlu Kimya Burçin Türkmenoğlu
  Ali Deliceoğlu Matematik Hasan Arslan
- Adı : Güzel Sanatlar Fakültesi
  Nurdan Gökçe Geleneksel Türk Sanatları Ebru Alparslan
  Nurdan Gökçe Görsel İletişim Tasarımı Levent Çoruh
  Nurdan Gökçe Heykel Osman Yılmaz
  Nurdan Gökçe Müzik N. Oya Levendoğlu Öner
  Nurdan Gökçe Resim Aygül Aykut
  Nurdan Gökçe Seramik ve Cam Tasarımı N. Orçun Önal
  Nurdan Gökçe Çalgı  
- Adı : Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
  Mehmet Ali Soytürk Havacılık Yönetimi Nihal Doruk
  Mehmet Ali Soytürk Uzay Mühendisliği İsmail Ata
  Mehmet Ali Soytürk Uçak Elektrik Elektronik Ahmet Kerim Ağırman
  Mehmet Ali Soytürk Uçak Gövde Motor Cevahir Tarhan
  Mehmet Ali Soytürk Uçak Mühendisliği Emre Acar
- Adı : Hukuk Fakültesi
  Gündüz Alp Aslan Hukuk Gündüz Alp Aslan
- Adı : Mimarlık Fakültesi
  Burcu Salgın Mimarlık Ömer Faruk Bayram
  Burcu Salgın Şehir ve Bölge Planlama Fulya Sınacı Özfındık
- Adı : Mühendislik Fakültesi
  Mustafa Kemal Apalak Bilgisayar Mühendisliği Bahriye Akay
  Mustafa Kemal Apalak Biyomedikal Mühendisliği Ömer Aydın
  Mustafa Kemal Apalak Elektrik-Elektronik Mühendisliği Hasan Zorlu
  Mustafa Kemal Apalak Endüstri Mühendisliği Banu Soylu
  Mustafa Kemal Apalak Endüstriyel Tasarım Mühendisliği Derya Haroğlu
  Mustafa Kemal Apalak Enerji Sistemleri Mühendisliği Nesrin Kayataş Demir
  Mustafa Kemal Apalak Gıda Mühendisliği Oya Sipahioğlu
  Mustafa Kemal Apalak Harita Mühendisliği Abdurrahman Eymen
  Mustafa Kemal Apalak Makina Mühendisliği Recep Güneş
  Mustafa Kemal Apalak Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bilal Demirel
  Mustafa Kemal Apalak Mekatronik Mühendisliği Mehmet Bahadır Çetinkaya
  Mustafa Kemal Apalak Tekstil Mühendisliği Mehmet Doğan
  Mustafa Kemal Apalak Çevre Mühendisliği Evrim Karaçetin
  Mustafa Kemal Apalak İnşaat Mühendisliği Müslüm Kılınç
- Adı : Sağlık Bilimleri Fakültesi
  Emine Erdem Beslenme ve Diyetetik Merve Çapaş
  Emine Erdem Ebelik  
  Emine Erdem Hemşirelik Sevil Biçer
- Adı : Spor Bilimleri Fakültesi
  Nazmi Sarıtaş Antrenörlük Eğitimi Alpaslan Yılmaz
  Nazmi Sarıtaş Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Feyzullah Koca
  Nazmi Sarıtaş Rekreasyon Ziya Bahadır
  Nazmi Sarıtaş Spor Yöneticiliği Hakkı Ulucan
- Adı : Turizm Fakültesi
  Reha Kılıçhan Turizm Rehberliği Nazlı Aysin
  Reha Kılıçhan Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Nazlı Aysin
- Adı : Tıp Fakültesi
  Osman Günay Tıp Osman Günay
- Adı : Veteriner Fakültesi
  Murat Kanbur Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Yeliz Yıldırım
  Murat Kanbur Klinik Bilimler Öznur Aslan
  Murat Kanbur Klinik Öncesi Bilimler Alparslan Yıldırım
  Murat Kanbur Temel Bilimler Feyzullah Beyaz
  Murat Kanbur Zootekni ve Hayvan Besleme Berrin Güçlü
- Adı : Ziraat Fakültesi
  Mehmet Ulaş Çınar Bahçe Bitkileri Aydın Uzun
  Mehmet Ulaş Çınar Bitki Koruma Ramazan Canhilal
  Mehmet Ulaş Çınar Biyosistem Mühendisliği Zeki Gökalp
  Mehmet Ulaş Çınar Tarla Bitkileri Ali İrfan İlbaş
  Mehmet Ulaş Çınar Tarımsal Biyoteknoloji Semih Yılmaz
  Mehmet Ulaş Çınar Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Abdullah Ulaş
  Mehmet Ulaş Çınar Zootekni Yusuf Konca
- Adı : İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  Esra Kahya Özyirmidokuz Maliye Uğur Dündar
  Esra Kahya Özyirmidokuz Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Özlem Becerik Yoldaş
  Esra Kahya Özyirmidokuz Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Ali Kaya
  Esra Kahya Özyirmidokuz Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Esra Kahya Özyirmidokuz
  Esra Kahya Özyirmidokuz Uluslararası İlişkiler Elif Şimşek Özkan
  Esra Kahya Özyirmidokuz İktisat Melike Dedeoğlu
  Esra Kahya Özyirmidokuz İşletme Esra Kahya Özyirmidokuz
- Adı : İlahiyat Fakültesi
  Harun Işık İlahiyat Harun Işık
- Adı : İletişim Fakültesi
  Çilem Tuğba Koç Gazetecililk Mustafa Temel
  Çilem Tuğba Koç Halkla İlişkiler ve Tanıtım Tarık Kodal
  Çilem Tuğba Koç Radyo-Televizyon ve Sinema Sacide Şahin
Türü : Enstitü
- Adı : Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü
  İbrahim Bozbıyık    
- Adı : Eğitim Bilimleri Enstitüsü
  Neşet Mutlu Eğitim Bilimleri ABD Yeliz Abbak
  Neşet Mutlu Eğitim Bilimleri Bölümü Yeliz Abbak
  Neşet Mutlu Fen Bilgisi Eğitimi Esra Kızılay
  Neşet Mutlu Karakter ve Değer Eğitimi Yüksel Büşra Yüksel
  Neşet Mutlu Matemaik Eğitimi Azime Atay
  Neşet Mutlu Sosyal Bilgiler Eğitimi Galip Öner
  Neşet Mutlu Türkçe Eğitim ABD Gürkan Moralı
  Neşet Mutlu Türkçe Eğitimi Gürkan Moralı
  Neşet Mutlu Yabancı Diiler Eğitimi  
  Neşet Mutlu Yabancı Diller ABD  
  Neşet Mutlu İlköğretim ABD  
  Neşet Mutlu İlköğretim Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Eğitimi ABD  
- Adı : Fen Bilimleri Enstitüsü
  M. Tamer Şenel Astronomi ve Uzay Bilimleri ABD  
  M. Tamer Şenel Bahçe Bitkileri ABD  
  M. Tamer Şenel Bilgisayar Mühendisliği ABD Veysel Aslantaş
  M. Tamer Şenel Bilgisayar Mühendisliği ABD Veysel Aslantaş
  M. Tamer Şenel Bitki Koruma ABD Ramazan Canhilal
  M. Tamer Şenel Biyoloji ABD Mikail Akbulut
  M. Tamer Şenel Biyoloji ABD Mikail Akbulut
  M. Tamer Şenel Biyomedikal Mühendisliği ABD Gülşen Akdoğan
  M. Tamer Şenel Biyomedikal Mühendisliği ABD Gülşen Akdoğan
  M. Tamer Şenel Elektrik-Elektronik Mühendisliği ABD Aytekin Bağış
  M. Tamer Şenel Elektrik-Elektronik Mühendislği ABD Aytekin Bağış
  M. Tamer Şenel Endüstri Mühendisliği ABD Hülya Behret
  M. Tamer Şenel Enerji Sistemleri Mühendisliği ABD Nesrin Kayataş Demir
  M. Tamer Şenel Fizik ABD Osman Canko
  M. Tamer Şenel Fizik ABD Osman Canko
  M. Tamer Şenel Gıda Mühendisliği ABD Mustafa Çam
  M. Tamer Şenel Gıda Mühendisliği ABD Mustafa Çam
  M. Tamer Şenel Harita Mühendisliği ABD H. İbrahim İnan
  M. Tamer Şenel Harita Mühendisliği ABD H. İbrahim İnan
  M. Tamer Şenel Kentsel Tasarım Bilim Dalı Ebru Kamacı
  M. Tamer Şenel Kimya ABD Serkan Dayan
  M. Tamer Şenel Kimya ABD Serkan Dayan
  M. Tamer Şenel Makina Mühendisliği ABD Recep Güneş
  M. Tamer Şenel Makina Mühendisliği ABD Recep Güneş
  M. Tamer Şenel Malzeme Bilimi ve Mühendisliği ABD Bilal Demirel
  M. Tamer Şenel Matematik ABD Emine Aygün
  M. Tamer Şenel Matematik ABD Emine Aygün
  M. Tamer Şenel Mekatronik Mühendisliği ABD Şahin Yıldırım
  M. Tamer Şenel Mimarlık ABD Filiz Sönmez
  M. Tamer Şenel Nanobilim ve Nanoteknoloji M. Tamer Şenel
  M. Tamer Şenel Sivil Havacılık ABD İlker Yılmaz
  M. Tamer Şenel Sivil Havacılık ABD İlker Yılmaz
  M. Tamer Şenel Tarla Bitkileri ABD Taner Akar
  M. Tamer Şenel Tarla Bitkileri ABD Ramazan Canhilal
  M. Tamer Şenel Tekstil Mühendisliği ABD  
  M. Tamer Şenel Tekstil Mühendisliği ABD  
  M. Tamer Şenel Çevre Mühendisliği ABD Evrim Karaçetin
  M. Tamer Şenel Çevre Mühendisliği ABD Evrim Karaçetin
  M. Tamer Şenel İnşaat Mühendisliği ABD Müslüm Kılınç
  M. Tamer Şenel İnşaat Mühendisliği ABD Müslüm Kılınç
  M. Tamer Şenel Şehir Planlama Bilim Dalı Ebru Kamacı
  M. Tamer Şenel Şehir ve Bölge Planlama ABD Ebru Kamacı
- Adı : Gevher Nesibe Genom ve Kök Hücre Enstitüsü Müdürlüğü
  Kürşat Gündoğan Aile Hekimliği / Metabolizma ve Kronik Hastalıklar Mümtaz Mazıcıoğlu
  Kürşat Gündoğan Genome ve Kök Hücre Araştırma Merkezi  
  Kürşat Gündoğan Tıp Fakültesi / Klinik Uygulamalar Gülay Sezer
  Kürşat Gündoğan Tıp Fakültesi / Moleküler Biyoloji ve Genetik Zuhal Hamurcu
  Kürşat Gündoğan Tıp Fakültesi / Nörobilim Füsun Ferda Erdoğan
  Kürşat Gündoğan Ziraat Fakültesi / Bitki Biyoteknolojisi Kahraman Gürcan
- Adı : Gevher Nesibe Tıp Tarihi Enstitüsü Müdürlüğü
  Halit Canatan    
- Adı : Güzel Sanatlar Enstitüsü
  Levent Çoruh Müzik ASD Oya Levendoğlu Öner
  Levent Çoruh Resim ASD Nurdan Gökçe
  Levent Çoruh Seramik ASD  
- Adı : Sağlık Bilimleri Enstitüsü
  İsmail Öçsoy Analitik Kimya (Eczacılık ABD) Vedat Yılmaz
  İsmail Öçsoy Anatomi (Veteriner ABD) Vehbi Güneş
  İsmail Öçsoy Anatomi Tıp ABD Harun Ülger
  İsmail Öçsoy Anatomi Tıp ABD Harun Ülger
  İsmail Öçsoy Ağıs-Diş-Çene Hastalıkları ve Cerrahisi (Diş Hekimliği ABD) Erdem Kılıç
  İsmail Öçsoy Beden Eğitimi ve Spor Bilimi (Beden Eğitimi ABD) Kenan Aycan
  İsmail Öçsoy Besin Hijyeni ve Teknolojisi (Veteriner ABD) Yeliz Yıldırım
  İsmail Öçsoy Beslenme ve Diyetetik (Sağlık Bilimleri ABD)  
  İsmail Öçsoy Biyofizik Tıp ABD Yusuf Caner
  İsmail Öçsoy Biyoistatistik Tıp ABD Ferhan Elmalı
  İsmail Öçsoy Biyokimya (Veteriner ABD) Meryem Eren
  İsmail Öçsoy Biyokimya Tıp ABD Gülden Başkol
  İsmail Öçsoy Biyokimya Tıp ABD Gülden Başkol
  İsmail Öçsoy Cerrahi (Veteriner ABD) Vehbi Güneş
  İsmail Öçsoy Diş Hastalıkları ve Tedavisi (Diş Hekimliği ABD) Saim Özdamar
  İsmail Öçsoy Doğum ve Jinekoloji (Veteriner ABD) Esra Canoğlu
  İsmail Öçsoy Dölerme ve Suni Tohumlama (Veteriner ABD) Ömer Orkun Demiral
  İsmail Öçsoy Eczacılık Biyokimya (Eczacılık ABD) Behzat Çimen
  İsmail Öçsoy Eczacılık Farmakoloji (Eczacılık ABD) Betül Aycan
  İsmail Öçsoy Farmakognozi (Eczacılık ABD) Perihan Gürbüz
  İsmail Öçsoy Farmakoloji - Toksikoloji (Veteriner ABD) Bilal Cem Liman
  İsmail Öçsoy Farmakoloji Tıp ABD Zafer Sezer
  İsmail Öçsoy Farmasötik Kimya (Eczacılık ABD) Orhan Püsküllü
  İsmail Öçsoy Farmasötik Mikrobiyoloji (Eczacılık ABD) Betül Çiçek
  İsmail Öçsoy Fiziksel Tıp ABD Süleyman Yazar
  İsmail Öçsoy Fizyoloji (Veteriner ABD) Ebru Çetin
  İsmail Öçsoy Fizyoloji Tıp ABD Nurcan Dursun
  İsmail Öçsoy Halk Sağlığı Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Handan Zincir
  İsmail Öçsoy Halk Sağlığı Tıp ABD İskender Gün
  İsmail Öçsoy Hareket ve Antrenman Bilimleri (Beden Eğitimi ve Spor ABD) Kenan Aycan
  İsmail Öçsoy Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları (Veteriner ABD) Osman Küçük
  İsmail Öçsoy Hemşirelik (Sağlık Bilimleri ABD) Salime Mucuk
  İsmail Öçsoy Histoloji Tıp ABD Arzu Hanım Yay
  İsmail Öçsoy Histoloji-Embriyoloji (Veteriner ABD) Feyzullah Beyaz
  İsmail Öçsoy Kadın Doğum Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Tülay Özkan
  İsmail Öçsoy Kök Hücre Bilimleri (Multidisiplinler ABD) Gökçen Dinç
  İsmail Öçsoy Mikrobiyoloji (Veteriner ABD) Seçil Abay
  İsmail Öçsoy Mikrobiyoloji Tıp ABD Selma Gökahmetoğlu
  İsmail Öçsoy Ortodonti (Diş Hekimliği ABD) Ahmet Yağcı
  İsmail Öçsoy Parazitoloji (Veteriner ABD) Önder Düzlü
  İsmail Öçsoy Parazitoloji Ortak Programı (Cumhuriyet Üniversitesi ile birlikte) Salih Kuk
  İsmail Öçsoy Parazitoloji Tıp ABD Salih Kuk
  İsmail Öçsoy Patoloji (Veteriner ABD) Ayhan Atasever
  İsmail Öçsoy Pedodonti Ortak Programı (Ankara Üniversitesi ile) Mustafa Aydınbelge
  İsmail Öçsoy Periodontoloji (Diş Hekimliği ABD) Cem Gürgan
  İsmail Öçsoy Protetik Diş Tedavisi (Diş Hekimliği ABD) Kerem Kılıç
  İsmail Öçsoy Restoratif Diş Tedavisi Yakup Üstün
  İsmail Öçsoy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Sibel Arguvanlı
  İsmail Öçsoy Spor Yöneticiliği (Beden Eğitimi ABD) Abdüsselam Köse
  İsmail Öçsoy Tıbbi Biyoloji Tıp ABD Zuhal Hamurcu
  İsmail Öçsoy Tıbbi Genetik Tıp ABD Munis Dündar
  İsmail Öçsoy Vet. Farmakoloji-Toksikoloji Ortak Programı (Cumhuriyet Üniversitesi ile) Gökhan Eraslan
  İsmail Öçsoy Vet. Mikrobiyoloji Ortak Programı (Kırıkkale Üniversitesi ile) Seçil Abay
  İsmail Öçsoy Vet. Patoloji Ortak Programı (Selçuk Üniversitesi ile) Ayhan Atasever
  İsmail Öçsoy Viroloji (Veteriner ABD) Vehbi Güneş
  İsmail Öçsoy Zootekni (Veteriner ABD) Bilal Akyüz
  İsmail Öçsoy Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Emine Erdem
  İsmail Öçsoy İç Hastalıkları (Veteriner ABD) Ali Cesur Onmaz
  İsmail Öçsoy İç Hastalıkları Hemşireliği (Sağlık Bilimleri ABD) Gönül Sungur
- Adı : Sosyal Bilimler Enstitüsü
  Mustafa Ulu Arap Dili ve Edebiyatı  
  Mustafa Ulu Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi İbrahim Bozbıyık
  Mustafa Ulu Avrasya Araştırmaları  
  Mustafa Ulu Batı Dilleri ve Edebiyatları  
  Mustafa Ulu Felsefe Haluk Aşar
  Mustafa Ulu Felsefe ve Din Bilimleri  
  Mustafa Ulu Gazetecilik Ali Çağlar Karabıyık
  Mustafa Ulu Halka İlişkiler ve Tanıtım Tarık Kodal
  Mustafa Ulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Tarık Kodal
  Mustafa Ulu Japon Dili ve Edebiyatı  
  Mustafa Ulu Kamu Hukuku  
  Mustafa Ulu Kore Dili ve Edebiyatı  
  Mustafa Ulu Maliye Uğur Dündar
  Mustafa Ulu Müzik Bilimi ASD  
  Mustafa Ulu Radyo, Sinema ve Televizyon Faruk Aşlakçı
  Mustafa Ulu Rus Dili ve Edebiyatı Selin Tekeli
  Mustafa Ulu Sanat Tarihi Aslı Sağıroğlu Arslan
  Mustafa Ulu Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Ali Kaya
  Mustafa Ulu Sosyoloji Koray Değirmenci
  Mustafa Ulu Tarih Gülbadi Alan
  Mustafa Ulu Temel İslam Bilimleri Mustafa Karagöz
  Mustafa Ulu Turizm İşletmeciliği Ömer Şanlıoğlu
  Mustafa Ulu Türk Dili ve Edebiyatı Bayram Durbilmez
  Mustafa Ulu Türk Halk Bilimi Zeliha Nilüfer Nahya
  Mustafa Ulu Uluslararası İlişkiler Halit Mammadov
  Mustafa Ulu Yönetim Bilişim Sistemleri Mustafa Ulu
  Mustafa Ulu Çin Dili ve Edebiyatı Feyza Görez
  Mustafa Ulu Özel Hukuk  
  Mustafa Ulu İktisat Melike Dedeoğlu
  Mustafa Ulu İletişim Bilimleri Ali Ulusoy
  Mustafa Ulu İngiliz Dili ve Edebiyatı Hülya Taflı
  Mustafa Ulu İslam Tarihi  
  Mustafa Ulu İşletme Levent Çıtak
Türü : Diğer
- Adı : Bilgi İşlem
    Bilgi İşlem Fidan Işık
- Adı : Dış İlişkiler Ofisi
    Dış İlişkiler Ofisi Şahin Yıldırım
- Adı : Kütüphane ve Dokümantasyon
    Kütüphane ve Dokümantasyon  
- Adı : Rektörlük
    Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Fidan Işık
    Kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı Gülnur Yakan
    Personel Daire Başkanlığı Dursun Yaşar
    Rektörlük  
    Sağlık Kültür Daire Başkanlığı Halil Gezici
    Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Ali İhsan Yıldız
    Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı İbrahim Kuş
    Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Mustafa Topaktaş
    İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Cengiz Topel Ertaş
- Adı : Uluslararası Avrupa Biyoteknoloji Programı
  Çetin Saatçi Uluslararası Avrupa Biyoteknoloji Programı Çetin Saatçi
Duyurular
 
Duyuru Arşivi
  • 2009
  • 2010
  • 2011
  • 2012
  • 2013
  • 2014
  • 2015
  • 2016
  • 2017
  • 2018
  • 2019
  • Erciyes Üniversitesi - Dış İlişkiler Ofisi
    Adres : Erciyes Üniversitesi Dış İlişkiler Ofisi 38039, Kayseri/TURKİYE Telefon : 0090 352 437 5820 Fax : 0090 352 437 3874
    E-mail : erasmus@erciyes.edu.tr
    Web tasarım medyatör